Форум МСП. Перезавантаження 2020

участь НП Логістик

4 вересня в інноваційному парку UNIT.City відбувся «Форум МСП. Перезавантаження 2020». Його головна мета — допомогти малому та середньому бізнесу визначати перспективні тренди, що дадуть новий поштовх для розвитку. 
Група компаній НОВА ПОШТА також взяла участь у цьому форумі. А серед спікерів івенту виступив наш директор Андрій Нестеренко

Форум МСП проходить вже вдруге та збирає понад 1000 представників малого та середнього бізнесу з усієї України, а також відомих бізнес-спікерів світовогорівня. Організатор - Київський Міжнародний Економічний Форум. Цьогорічна подія привернула ще більше уваги: для багатьох компаній коронавірусна криза стала випробуванням на міцність та стимулом до пошуку нових ідей.
Програма івенту була сформована як дорожня карта розвитку бізнесу і складалася з 12 панельних дискусій. Як пройти повний шлях від виникнення ідеї до побудови успішного бізнесу, де шукати інвестиції, як створити бренд і вивести бізнес на новий рівень, як зростати під час кризи – відповідями на всі ці хвилюючі питання охоче ділилися досвідчені підприємці та керівники компаній. Серед них – і представники групи компаній НОВА ПОШТА: СЕО НП Глобал Юрій Беневитський та СЕО НП Логістик Андрій Нестеренко. Їхні виступи були присвячені новим пропозиціям для масштабування бізнесу: Юрія – як вийти на міжнародні ринки за допомогою якісної доставки, Андрія – як сконцентруватися на головному, віддавши рутину складської логістики на аутсорс професіоналам. 

Презентація з виступу Андрія Нестеренка:

Інтернет глобально змінив наше життя. Сьогодні кордони фактично стерті і життя все більше переходить в онлайн. Ми знайомимося в онлайні з нашими постачальниками та клієнтами, ми знаходимо там ділових партнерів. Можна спокійно продавати товари з Китаю, сидячи в Україні. 66% точок дотику рітейлерів з покупцями здійснюється онлайн. 5 років назад таке годі було уявити. Але зараз це норма.
Основний фокус сьогодні – на продажах, на маркетингу, на комунікації з клієнтом. Це головне, у що потрібно інвестувати час, гроші та зусилля. У нас десятки тисяч квадратних метрів складів і мільйони євро інвестицій в інфраструктуру. Вибравши фулфілмент від НП Логістик, клієнти можуть перевести свої логістичні витрати з постійних у змінні і змусити їх корелювати з обсягами продажів, які можуть коливатися по сезонах, протягом місяця, протягом дня. Сьогодні малому бізнесу треба 100 м складу, а завтра - вже 300; сьогодні потрібно 2 працівники, а завтра - 25. Фулфілмент згладжує ці всі коливання. Тому що ви платите тільки за ту кількість ресурсів, яка реально потрібна вам у даний час.
Можливість вивільнити час для спілкування з клієнтом і оптимізація витрат – два ключові елементи роботи з фулфілментом. У нас налагоджені операційні процеси, і ваш клієнт отримує свою продукцію дуже швидко. Ми даємо можливість скористатися нашою інфраструктурою сотням підприємців в Україні. Сьогодні ви, бізнесмени, народжуєте глобальні ідеї. А рутинні процеси ми пропонуємо передати нам!

Окрім виступів наших спікерів та їхнього прямого спілкування із учасниками, на стенді групи компаній НОВА ПОШТА цю естафету підтримували наші представики. Вони презентували гостям Форуму МСП справжню синергію компаній, що входять у групу:● Нова пошта;● НП Логістик;● НП Глобал;● Пост Фінанс (платіжна система NovaPay).
НОВА ПОШТА – це справжня екосистема, яка надає клієнтам глобальний та професійний комплекс логістичних і супутніх послуг для життя та розвитку бізнесу!

Фото-репортаж з форуму:

Відео-репортаж з форуму:

Панель "Тут збільшують продажі" 

53:23 виступ спікерів НОВОЇ ПОШТИ

Ліцензійні права - Kyiv International Economic Forum

Про Форум МСП у ЗМІ

Стислий огляд подій івенту у новинах телеканалу ICTV

Ліцензійні права - Факти ICTV