Багаторівневий мезонін НП Логістик

на 4 000 м²

Місяць тому ми завершили масштабний проєкт, розпочатий на початку цього року, – будівництво 5-поверхового мезонінного комплексу на одному з наших складів (БМК).
Він дозволить прискорити обробку замовлень та збільшити корисну площу складу для зберігання товарів наших клієнтів. 
У вересні система пройшла всі тестування і на ній вже розміщуються дрібні товари (такі як книжки, зоотовари, декоративні вироби, побутова хімія тощо)

Швидкість опрацювання замовлень та місткість складу – ключові показники ефективності фулфілменту. Щоб досягти найкращого результату для своїх клієнтів, НП Логістик організувала потужну та технологічну складську систему – мезонін (від італійського «mezzanino»), під яку було виділено частину площі (800 м²) на одному з наших складів. 
Це багатоярусна металева стелажна конструкція, що забезпечує організацію додаткових рівнів у приміщенні складу. Вона представляє собою кількаповерхову споруду шириною 24 м, довжиною 33 м, висотою 11,6 м, з’єднану сходами.На кожному її рівні розташовані комірки для зберігання товарів та організовані зони для підготовки замовлень. 

Мезонінні системи мають безліч переваг як для клієнтів, так і для самого складу. Вони дозволяють раціонально та дуже розумно використовувати всю висоту приміщення. Таким чином, площа підлогового зберігання 800 м² за допомогою 5-ти поверхів перетворилася у робочу площу в 4 000 м². Простими словами – на кожному метрі відтепер можна зберігати в 5 раз більше товарів.
Окрім цього, персонал має змогу обробляти замовлення одночасно на кількох рівнях, з легким доступом до потрібних товарів у будь-якій точці складу. А це позитивно відображається на швидкості опрацювання замовлень, що є важливим критерієм для представників електронної комерції при виборі фулфілмент-оператора

ділиться досвідом Андрій Нестеренко, директор НП Логістик

Наша мезонінна система відповідає найжорсткішим технологічним вимогам: ● посилена підлога з точковим навантаженням;● понад 200 встановлених відеокамер (у кожному ряді конструкції);● сплінкерна протипожежна система;● спеціально оснащені зони для під'їзду складського транспорту (річтраків та штабелерів);● решіточна система комірок з вільним кондиціонуванням та ін.
Всього мезонін нараховує понад 30 000 комірок, кожна з яких витримує до 300 кг навантаження. Інвестиції в проєкт склали понад 1 млн. євро.

Стрімкий розвиток ринку e-commerce висуває нові вимоги до логістичної інфраструктури, і ми готові запропонувати нашим клієнтам найпотужніші можливості в цьому напрямку. Мезонінну технологію інколи використовують омніканальні ритейлери – наприклад, продавці взуття, дрібної електроніки тощо. Ми, як професійний фулфілмент-оператор, зробили це комплексно з метою задовольняти потреби сучасного бізнесу будь-якого масштабу у якісній складській логістиці

резюмує Андрій Нестеренко