Що таке WMS?


WMS - це спеціальне програмне забезпечення професійного складу. У перекладі з англійської мови термін перекладається як «система керування складом» (Warehouse Management System)

WMS-система НП Логістик дуже потужна та багатофункціональна!З початку існування нашої компанії систему було розроблено спеціально під роботу великого логістичного оператора, але в кінці минулого року ми значно розширили та вдосконалили обсяг її можливостей.
Мільйонні гривневі інвестиції в модернізацію нашої системи вже суттєво покращили роботу з клієнтами: - скоротився час обробки замовлень;- запущено нові лінії автоматизації операційних процесів;- розширено базу артикулів;- спрощено процес інтеграції з системами клієнтів; - розроблено віртуальну навігацію на складі тощо.

Illustration

Сьогодні функціонал нашої WMS враховує всі сучасні вимоги та параметри роботи із товарами клієнтів. Це справжній мозковий центр НП Логістик, який управляє нашими величезними складами з сотнями тисяч товарних позицій.
WMS-система бере участь у всіх етапах нашої роботи:

  відстежує повний цикл руху кожної товарної одиниці з моменту поставки на склад;
  реєструє і сканує штрих-коди, допомагає сформувати паспорт товару та промаркувати його;
  розподіляє, в яку саме комірку (місце) на складі необхідно розмістити товар на зберігання, щоб згодом комплектувальник зміг легко його знайти під час збору замовлення;
  формує всі необхідні документи для покупця (товарний чек, гарантійний талон, транспортну накладну тощо); 
  містить абсолютно всю інформацію щодо товарів наших клієнтів: серійний облік, термін придатності, дати поставок тощо;
  інтегрується з будь-якою системою наших клієнтів (АРІ-інтеграція), завдяки чому клієнт в режимі реального часу може дізнатися інформацію про свої товарні залишки на складі, відстежити статус обробки та доставки замовлень своїх покупців, проконтролювати поставку товару.

Ми перерахували тільки найголовніші напрямки роботи WMS. Але, напевне, вже всім зрозуміло, що WMS - це сила! Не дарма у бізнесі кажуть, що «софт - всьому голова»