Company picture

«Скриньки здоров'я» в рамках програми «U-LEAD з Європою»


НП Логістик сформувала, а Нова пошта доставила 936 безкоштовних «Скриньок здоров’я» - захисних противірусних наборів, - у об’єднані територіальні громади (ОТГ) по всій Україні.
Цей проєкт було профінансовано Представництвом ЄС в Україні та 5 державами-членами ЄС. Закупівля та доставка до складу НП Логістик здійснена Міжнародним благодійним фондом «Карітас України».
«Під час пандемії ми тісно співпрацюємо з благодійними організаціями, щоб всі українці мали доступ до сучасних засобів захисту від хвороби. Цей проєкт ми реалізували на замовлення одного з найбільших та найавторитетніших благодійних фондів – «Карітас України» за підтримки МЗС України та країн ЄС. Протягом 21-25 травня були сформовані спеціальні набори з медзасобами та відправлені до 936 об'єднаних територіальних громад нашої країни», - коментує Андрій Нестеренко, директор НП Логістик.
Співробітники складу НП Логістик пакували «скриньки здоров’я» з таким вмістом у кожному наборі: 1. Маски захисні2. Рукавички нітрилові3. Серветки одноразові4. Дезінфікуючий засіб для рук5. Дезінфікуючий засіб для поверхонь/приміщень6. Захисні костюми7. Інфрачервоний безконтактний термометр8. Захисні окуляри9. Респіратори FFP3
«Ця ініціатива, безумовно, дає дуже важливу підтримку об’єднаним територіальним громадам в боротьбі з пандемією COVID-19. В кожному наборі міститься найнеобхідніше: тут є маски, дезінфектори для рук та поверхонь, захисні костюми тощо. Ці пакунки стануть вагомою допомогою лікарям у боротьбі з наслідками пандемії», – зазначив Андрій Васькович, президент Карітасу України.
21 травня фулфілмент-центр НП Логістик відвідали Голова Представництва ЄС в Україні, посол Матті Маасікас та глава українського МЗС Дмитро Кулеба для офіційного запуску процесу пакування наборів.
Проєкт реалізовано в рамках програми «U-LEAD з Європою».Програма «U-LEAD з Європою» є міжнародною та фінансується Представництвом ЄС в Україні та 5 державами-членами ЄС (Німеччина, Швеція, Данія, Польща та Естонія). Програма підтримує реформу децентралізації в Україні та її секторальні напрямки.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration