ЯК ПРАЦЮЄ ФУЛФІЛМЕНТ?

Illustration

Фулфілмент від НП Логістик - це доступний та якісний аутсорс складських і логістичних послуг, необхідних на будь-якому етапі взаємодії з продукцією клієнта. Простіше кажучи, це комплекс операцій та сервісів по супроводженню Вашого товару з моменту його оформлення (замовлення/покупки/поставки) до моменту видачі (відвантаження/доставки) покупцю.
НП Логістик може обслуговувати клієнтів всіх галузей та працювати з товарами будь-якої ваги, якщо такі товари не потребують специфічних умов зберігання. Ми маємо як готові комплексні рішення, розроблені під потреби сучасного бізнесу (E-COM, RETAIL, B2B та ін.), так і можливість запропонувати клієнту індивідуальну співпрацю згідно його побажань, адже досконалі технологічні та операційні процеси дозволяють нам реалізувати навіть найскладніші задачі.
В межах Київської області НП Логістик має 2 фулфілмент-центри загальною площею 30 000 кв.м та з пропускною здатністю обробки 50 000 замовлень щодня. Першокласно налаштовані та відпрацьовані процеси, сучасні технологічні потужності та новітня система обліку – фундаментальні основи нашого сервісу.
Якщо Ваша компанія формує понад 30 клієнтських замовлень щодня – фулфілмент від НП Логістик стане для Вас ідеальним рішенням! Інтеграція фулфілменту у Ваш бізнес забезпечить безперебійні продажі та максимальну ефективність.

Для кого фулфілмент - незамінний помічник?

E-Сom

Інтернет-магазини, продавці на маркетплейсах

Роздрібна торгівля

Міжнародні та місцеві дистриб'ютори, роздрібні офлайн-мережі

Artboard 42

Каталожна торгівля

MLM-компанії

Виробники та оптовики

в т.ч. імпортери та експортери