Про компанію


Компанія НП Логістик заснована у 2015 роціВходить до групи НОВА ПОШТАОсновні напрямки діяльності - фулфілмент, 3PL, складська логістика
Сьогодні НП Логістик - ідеальний партнер для сучасного українського бізнесу, який професійно організовує безперебійну та досконало налагоджену роботу з клієнтськими замовленнями. 
До портфелю наших клієнтів входять міжнародні корпорації та топові українські компанії-лідери сектору e-commerce

Ми пишаємося тим, що робимо бізнес кожного нашого клієнта максимально ефективним та успішним!  
Базуючись на операційній досконалості, автоматизації основних виробничих та інформаційних процесів, ми прагнемо бути лідером ринку фулфілмента України. В межах Київської області НП Логістик має 2 фулфілмент-центри загальною площею 30 000 кв.м та з пропускною здатністю обробки 50 000 замовлень щодня. Першокласно налаштовані та відпрацьовані процеси, сучасні технологічні потужності та новітня система обліку – фундаментальні основи нашого сервісу.
НП Логістик може обслуговувати клієнтів всіх галузей та працювати з товарами будь-якої ваги, якщо такі товари не потребують специфічних умов зберігання. Ми маємо як готові комплексні рішення, розроблені під потреби сучасного бізнесу (E-COM, RETAIL, B2B та ін.), так і можливість запропонувати клієнту індивідуальну співпрацю згідно його побажань, адже досконалі технологічні та операційні процеси дозволяють нам реалізувати навіть найскладніші задачі. 
Інвестуючи великі кошти у виробничі потужності, інфраструктуру та технологічні рішення, НП Логістик надає своїм клієнтам не просто якісний сервіс, а ще можливості відкрити нові горизонти свого бізнесу, розширити асортимент товару та впевнитися, що саме з нами їх продажі проходять легко та вигідно!

Основні цінності НП Логістик:

КЛІЄНТ

ТЕХНОЛОГІЇ

A27

ПЕРСОНАЛ

ЕФЕКТИВНІСТЬ

"Щорічно ринок фулфілменту, як частина ринку роздрібної торгівлі, зростає разом із ринком електронної комерції в Україні приблизно на 30%. Ми відкриваємо нові фулфілмент-центри, щоб мати змогу запропонувати надійне комплексне рішення логістичних сервісів та складських послуг для гравців ринку e-Com та інших каналів продажів. Ми впевнені, що наші технічні та технологічні рішення допоможуть сучасним електронним площадкам повністю закрити всі потреби, пов’язані з логістикою та сферою складських послуг"

Андрій Нестеренко,Директор НП Логістик