Тест 

Дорогі слухачі вебінару "Сучасна складська логістика" з Андрієм Нестеренко, СЕО НП Логістик!

Друзі, дякуємо за вашу участь та проходження тесту!Нажаль, серед 10 заповнених форм лише 1 була правильна, тож вітаємо переможця (тел. 093083***9)!Всім бажаємо гарних свят та до нових зустрічей!
А правильні відповіді до цього тесту були такі:
№1. A,B,C,D

№2. так (тому що банки можуть використовувати як послуги фулфілменту для банківських карток, що зберігаються на складі та потім замовляються клієнтами банку у відділення Нової пошти або кур'єрською доставкою, так і інші послуги - наприклад, зберігання рекламної продукції та за потреби - відправка певної її кількості по всій мережі)

№3. WMS (Warehouse Management System)

№4. у палетах, коробках, штуках (сучасні склади та їх WMS-системи дозволяють вести облік навіть у штуках. Окрім того, у складських комірках можуть товари зберігатися також поштучно - від микрохвильової печі до мила)

№5. фулфілмент (деякі відповіді були "В2С", але насправді це просто узагальнена назва формату співпраці продавця (інтернет-магазину) з кінцевим споживачем (фізичною особою). А у нашій сфери також прийнято називати "В2С" формат доставки від продавця до фізичної особи)

№6. так


Питання тесту:

№1. Які бувають класи складів?

№2. Чи підходять послуги складської логістики банкам?

№3. Як називається система керування складом?

№4. Товари на складі можна зберігати

№5. Обробка інтернет-замовлень, а саме комплектація, пакування та відправка -це:

№6. Інвентаризація відноситься до складської логістики?

Дякуємо за вашу участь!


Can't send form.

Please try again later.